Spływy kilkudniowe Ełk

kajaki ełk wczesną wiosną na odcinku połom

Jak to u nas wygląda?

Spływy kajakowe kilkudniowe to nasze propozycje dla osób, które chcą spędzić w kajaku przynajmniej dwa dni. Najczęściej wybierany jest spływ kajakowy z jednym noclegiem, jednak można zdecydować się nawet na kilka dni!

Propozycje naszych tras przebiegają tak aby uczestnik po każdym etapie miał możliwość skorzystania z pola namiotowego. Decydując się na naszą wypożyczalnie, nie musisz martwić się o planowanie. Zapewniamy zarówno transport uczestników, sprzętu jak i bagaży. 

Jako wypożyczalnia pomagamy zorganizować spływy kajakowe na różnych rzekach. Jest to wariant dla osób które pokonały już daną trasę i poszukują nowych wrażeń.

Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji wolnych miejsc.

Nasze kilkudniowe spływy kajakowe Ełk

Ełk - Grajewo

Mazury - Lipińskie Małe

Lipińskie Małe - Osowiec

Cały odcinek rozpoczynamy od 30/45minut wiosłowania na jeziorze Ełckim. Po tym, w miejscowości Barany wpływamy do rzeki Ełk ( tu też rozpoczyna się krótsza opcja spływu). Następnie płyniemy do miejscowość Nowa Wieś Ełcka gdzie czeka nas krótkie przeniesienie kajaków wokół tamy. Pozostały odcinek 8km do Lipińskich to czysty relaks z prądem bez przeszkód.

W przypadku wyboru każdej z trzech wyżej podanych tras spotykamy się w miejscowości Lipińskie Małe. Wszystko po to aby uczestnicy zostawili auta na mecie spływu.  Następnie wraz z transportem kajaków i sprzętu zabieramy uczestników. 

Z większymi grupami transport uczestników zazwyczaj rozwiązujemy w sposób taki, iż kierowcy zostawiają uczestników na miejscu startu -> następnie przyjeżdżają do Lipińskich Małych zostawić auta -> wraz z transportem sprzętu zabieramy kierowców na start. 

Godziny spływów ustalamy indywidualnie. Rezerwacje co 45 minut od 8:00 do 18:00.

Nie mamy limitów co do ilości uczestników / kajaków. Podane ceny w cenniku są od 3 wynajętych kajaków i jest to koszt 45zł osoba. Mniej osób = wycena indywidualna.

Każdy kto już wystawił nam opinie, dodał zdjęcia z oznaczeniem lub wraca do nas kolejny rok – otrzymuje rabat! ( przypomnij się!)

spływy kajakowe rzeka ełk przez miasto

Opcja dla osób, które cenią sobie indywidualność. Jako wypożyczalnia oferujemy możliwość dostosowania się do Twoich pomysłów zarówno do miejsca spływu jak i jego przebiegu. Sam zdecyduj gdzie zaczniesz i skończysz spływ, a my dostarczymy kajaki.

Transport Sprzętu

Zorganizujemy transport wynajętego sprzętu na miejsce startu i zakończenia spływu. Jedynym warunkiem jest możliwość dojazdu autem 🙂

Transport osób

Zorganizujemy transport kierowców bądź wszystkich uczestników spływu. Koszt ustalany indywidualnie - zależny od miejsca.

Pomoc / Porady

W przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy pomocą. Zadzwoń a na pewno postaramy się doradzić i coś zaproponować.