Spływ kajakowy Ełk

Kajaki rzeką ełk w fioletowym kajaku traper

Spływ kajakowy rzeką Ełk to idealna propozycja dla osób, które nie chcą od razu rzucać się na głęboką wodę kilkudniowej trasy. Długość takiego spływu w zupełności wystarcza, aby nacieszyć się wiosłowaniem i pięknymi widokami. 

Decydując się na spływ kajakowy z Kajakov, nie musisz martwić się o planowanie ponieważ zapewniamy transport sprzętu jak i uczestników/kierowców. Po spływie udostępniamy miejsce do odpoczynku na Naszym polu namiotowym.

Godziny wydawania sprzętu są zazwyczaj ustalane indywidualnie z każdą grupą. Nie ma limitu na czas spływu kajakowego.

Wybierając naszą propozycje spływu spotykamy się w Lipińskich Małych, gdzie zostawiacie auta na czas spływu.

Ełk - Lipińskie Małe

Barany - Lipińskie Małe

Nowa Wieś Ełcka - Lipińskie Małe

Cały odcinek spływu rozpoczynamy od 30/45minut wiosłowania na jeziorze Ełckim. Po tym, w miejscowości Barany wpływamy do rzeki Ełk ( tu też rozpoczyna się krótsza opcja spływu). Następnie płyniemy do miejscowość Nowa Wieś Ełcka gdzie czeka nas krótkie przeniesienie kajaków wokół tamy. Pozostały odcinek 8km do Lipińskich to czysty relaks z prądem bez przeszkód.

W przypadku wyboru każdej z trzech wyżej podanych tras spotykamy się w miejscowości Lipińskie Małe. Wszystko po to aby uczestnicy zostawili auta na mecie spływu.  W kolejnym etapie wraz z transportem kajaków i sprzętu zabieramy uczestników. 

Z większymi grupami transport uczestników zazwyczaj rozwiązujemy w sposób taki, iż kierowcy zostawiają uczestników na miejscu startu. Przyjeżdżają do Lipińskich Małych zostawić auta, po czym wraz z transportem sprzętu zabieramy kierowców na start. 

Godziny każdego spływu kajakowego ustalamy indywidualnie dlatego proponujemy rezerwacje co 45 minut od 8:00 do 18:00.

Nie mamy limitów co do ilości uczestników / kajaków. Podane ceny w cenniku są od 3 wynajętych kajaków i jest to koszt 45zł osoba. Mniej osób = wycena indywidualna.

Każdy kto już wystawił nam opinie, dodał zdjęcia z oznaczeniem lub wraca do nas kolejny rok – otrzymuje rabat dlatego koniecznie nam przypomnij!

Spływ kajakowy o wschodzie słońca na jeziorze ełk

Spływ kajakowy Ełk - Grajewo

Lipińskie Małe - Ostrykół

Lipińskie Małe - Prostki

Lipińskie Małe - Grajewo

Opisane wyżej trzy odcinki trasy przepływamy rzeką Ełk. Na trasie nie ma żadnych utrudnień. Początkowe kilometry bardzo kręte, z dużą liczbą zatok rzecznych. Spływ kajakowy przebiega przez lasy, łąki i jest bardzo urokliwy, zwłaszcza do Prostek.

Jeśli wybierzecie spływ z trzech wyżej podanych tras, spotykamy się w miejscowości Lipińskie Małe, gdzie uczestnicy zostawiają auta na czas spływu.  Po telefonicznym poinformowaniu nas o zakończeniu spływu zabieramy uczestników z powrotem na miejsce startu.

Z większymi grupami transport uczestników zazwyczaj rozwiązujemy w sposób taki, że zabieramy kierowców bądź robimy kilka kursów – w zależności od ilości osób.

Godziny spływów kajakowych ustalamy indywidualnie dlatego rezerwacje zapisujemy co 45 minut od 8:00 do 18:00.

Nie mamy limitów co do ilości uczestników lub kajaków. Podane ceny w cenniku są od 3 wynajętych kajaków i jest to koszt 35/45zł osoba. Mniej osób = wycena indywidualna.

Każdy kto już wystawił nam opinie, dodał zdjęcia z oznaczeniem lub wraca do nas kolejny rok – otrzymuje rabat! ( przypomnij się!)

Wakacyjny spływ kajakowy z Kajakov czyli coroczna impreza kajakowa

Spływ kajakowy ełk - Twój pomysł

Opcja dla osób, które cenią sobie indywidualność. Jako wypożyczalnia oferujemy możliwość dostosowania się do Twoich pomysłów zarówno do miejsca spływu jak i jego przebiegu. Sam zdecyduj gdzie zaczniesz i skończysz spływ, a my zadbamy o resztę.

Transport Sprzętu

Zorganizujemy transport wynajętego sprzętu na miejsce startu i zakończenia spływu. Jedynym warunkiem jest możliwość dojazdu autem 🙂

Transport osób

Organizujemy transport kierowców bądź wszystkich uczestników spływu. Koszt ustalany indywidualnie - zależny od miejsca.

Pomoc / Porady

W przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy pomocą. Zadzwoń a na pewno postaramy się doradzić i coś zaproponować.